Предлагаю услуги: Газета 33-канал, задняя страница!!! - Заказать: Газета 33-канал, задняя страница!!!, Винница - Финансовые и кредитные услуги Винница - 995252

Найти
 


Объявление

Газета 33-канал, задняя страница!!! - Финансовые и кредитные услуги

Код: 995252 Создано: 17-03-2017 19:58

Продам, предлагаю: Финансовые и кредитные услуги, Украина, Винница и область

Шановна громада!!!! Що-ж то робиться у нашій рідній Вінниці???? Лохотрон, на Лохотроні!!!!! Купую газету 33-канал, перевертаю на останню сторінку, в очі одразу кидаються яскраві картинки реклами "Позик" без довідок про доходи та інш., ще-й під 3% річних, хоча багатьом відомо, що інфляція в країні становить близько 12% !!!!!!!!!!!! Перед тим як це писати, вирішив провірити це власноруч!!! Обійшов усі "агенства" та "спілки" з проханням надаті кредит у розмірі 50000 грн. на термін 10 років. Всі без виключення були готові його надати, але за умови що я їм на перед заплачу вуд 2000 до 4000 грн. як де!!! Розуміючи що ці ЛОХОТРОННИЦІ хочуть мене розвести, я сказав: - А давайте так, я отримую кредит, і відразу відраховую вам вашу суму! Еееее ні, казали вони в один голос, нема ніякої гарантії що я з ними розрахуюсь отримавши кредит!!! Звичайно гарантьї нема!!!! Бо кредит я-б так і не отримав!!! Складається таке враження шо ці ЛОХОТРОНИ співпрацюють з міською владою, бо дуже безнаказанно та нахабно вони себе ведуть!!! ЛЮДИ, ПИЛЬНУЙТЕ!!! НІКОЛИ ТА НІКОМУ НА ПЕРІД НЕ СПЛАЧУЙТЕ!!!

Реклама
Контактные данные
Имя: Буратино
 
Фамилия: Пинокио
 
Контактный телефон: 102
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки