Предлагаю услуги: узаконення перепланувань послуги БТІ Вінниця - Заказать: узаконення перепланувань послуги БТІ Вінниця, Винница - Юридические и консалтинговые услуги Винница - 564541

Найти
 


Объявление

узаконення перепланувань послуги БТІ Вінниця - Юридические и консалтинговые услуги

Код: 564541 Создано: 20-09-2021 08:58

Цена: 10 грн. ₴

Предложения фирм: Юридические и консалтинговые услуги, Украина, Винница и область

ТОВ «Перше приватне БТІ» Вінниця (097)255-96-69. Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна з видачею технічного паспорту. Узаконення самовільного будівництва житлових (садибних) будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо. Підготовка усіх дозвільних документів на початок та завершення будівництва (нове будівництво, реконструкція, самовільне будівництво). Введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна, підготовка Декларацій та повідомлень для подання до Державної архітектурно-будівельної інспекції. Реєстрація речових прав на нерухоме майно Вінниця та Вінницька область. Надаємо комплекс послуг щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно в органах Укрдержреєстру у м. Вінниці та Вінницькій області. Юридичні консультації послуги адвоката. Узаконення перепланувань будь-якої складності Вінниця ТОВ «Перше приватне БТІ» Вінниця (097)255-96-69. Пропонуємо комплекс послуг щодо узаконення перепланувань будь-якої складності, а саме: 1. В одноквартирних (садибних), дачних та садових будинках: - закриттям віконних (дверних ) прорізів у стінах; - влаштування дверних прорізів на місці віконних; - зведення на земельній ділянці тимчасових будівель та споруд; - зміна призначень приміщень в межах існуючих розмірів; - влаштування додаткових сантехприладів в приміщеннях санітарно-технічного призначення, тощо. 2. В квартирах багатоквартирних житлових будинків: - перепланування, пов’язані зі збільшенням або зменшенням площі за рахунок демонтажу перегородок; - влаштування перегородок; - об’єднання приміщення кухні з приміщеннями житлового призначення (кухні-їдальні); - об’єднання приміщень з приміщеннями лоджій та балконів; - влаштування додаткових сантехприладів в приміщеннях санітарно-технічного призначення, тощо; 3. В громадських та виробничих будівлях (приміщеннях): - збільшення площі основних та допоміжних приміщень за рахунок влаштування антресолей, навісних та консольних конструкцій в межах існуючих приміщень; - влаштування дверних прорізів; - закриття віконних та дверних прорізів у стінах; - влаштування додаткових сантехприладів в приміщеннях санітарно-технічного призначення, тощо.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Владимир
 
Фамилия: Коваленко
 
Контактный телефон: (097) 255-96-69
 
Мобильный телефон: (097) 255-96-69
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки