Требуется: Робота у КНИГАРНІ в Чехії ! Потрібні жінки і сімейні пари! - Вакансия: Робота у КНИГАРНІ в Чехії ! Потрібні жінки і сімейні пари!, Винница - Работа за рубежом Винница - 2671388

Найти
 


Объявление

Робота у КНИГАРНІ в Чехії ! Потрібні жінки і сімейні пари! - Работа за рубежом

Код: 2671388 Создано: 08-08-2018 14:36

Продам, предлагаю: Работа за рубежом, Украина, Винница и область

Пропонуємо роботу для жінок та сімейних пар у книгарні в Чехії! Робота фізично не важка, в комфортному приміщенні. Кожен робітник працює на станку, виконує певну операцію. Обов'язки: друк тиражу, а також післядрукарська обробка друкованої продукції (брошурування, плетіння, ламінування, тиснення, конгрев, висічка, і т. д.). Оплата : 75 крон/год чистими на руки, 10-12 роб.год. 6 днів на тиждень. Роботодавець перевірений, фірма надійна, виплата заробітної плати чітко згідно відроблених годин. Житло з усіма зручностями надається БЕЗКОШТОВНО! Є відео з місця роботи. Працевлаштовуємо по польських та чеських робочих візах. Довозимо до місця роботи в Чехії комфортним мікроавтобусом. Виїзди щотижня.

Реклама
Контактные данные
Имя: Анна
 
Фамилия: Сергійчук
 
Контактный телефон: 380688211533
 
Мобильный телефон: 380956425853
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки