Предлагаю услуги: Модуль Елементи вищої математики онлайн - Заказать: Модуль Елементи вищої математики онлайн, Винница - Курсы и тренинги - разное Винница - 2630061

Найти
 


Объявление

Модуль "Елементи вищої математики" онлайн - Курсы и тренинги - разное

Код: 2630061 Создано: 07-03-2018 09:24

Цена: 50 USD $

Продам, предлагаю: Курсы и тренинги - разное, Украина, Винница и область

О… Математика, думаєш хапаючись за голову обома руками. Як швидко летить час…. А тобі потрібно освіжити знання, щоб уміти більше в ІТ-сфері. Або ти просто цікавишся математикою і у тебе виникли складнощі з опануванням цього предмету та розв'язанням математичних задач? Тоді тобі до нас! Наші викладачі (тут затегити авторів) розробили легкий і доступний модуль. Для нас головне, щоб математика була для тебе зрозуміла і проста. Все просто! Відео-лекції, тестові частини та різного типу завдання. Це вигідно! Ти економиш час, адже можна проходити заняття в будь-яку вільну хвилину. Тебе супроводжують найкращі викладачі, з якими Ти зможе спланувати он-лайн консультацію. Курс присвячений тільки необхідним темам з математики, з детально розібраними завданнями та найголовнішим теоретичним матеріалом. ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Сергей
 
Фамилия: Лысов
 
Контактный телефон: +38-067-431-74-24
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки