Продам: ЗНО українська мова та література (комплексний довідник) - Купить: ЗНО українська мова та література (комплексний довідник), Винница - Продажа: Книги, музыка, видео Винница - 1747085

Найти
 


Объявление

ЗНО українська мова та література (комплексний довідник) - Книги, музыка, видео

Код: 1747085 Создано: 30-06-2014 17:45

Цена: 60 грн. ₴

Продам, предлагаю: Книги, музыка, видео, Украина, Винница и область

ЗНО.Українська мова та література. Комплексний довідник. Автори: Марченко А. С., Марченко О. Д., Попко О. Г., Співак Т. К., Черсунова Н. І., Якименко О. О. Мова: УкраїнськаОбкладинка: М`якаСторінок: 720 На відміну від більшості аналогічних видань, це видання містить вичерпну інформацію шкільного курсу відразу з двох предметів — української мови та літератури. У теоретичній частині книги «Українська література», крім основних розділів, є пізнавальна рубрика «Це цікаво», яка дозволить читачам дізнатися про невідомі або маловідомі подробиці з життя письменників, їхній внутрішній світ. Одна з основних особливостей цього видання – розділ «Правила написання твору та власного висловлювання», який допоможе учневі підготуватися до важливої частини ЗНО — творчого завдання. У цьому розділі також подано приклади написання творів на літературні та нелітературні теми. ІДЕАЛЬНИЙ СТАН!!!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Валерия
 
Мобильный телефон: 0934136707
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки